Korduma kippuvad küsimused

Meie e-poe ehitamine on veel pooleli, kuid loodame Teid peagi rõõmustada. Klientide paremaks teenindamiseks koondasime sagedased küsimused ja vastused siia:

1.      Mida saan Esvika e-poes täna teha?

Meie e-poest leiate laias valikus elektrimaterjale, saate vaadata toodete saadavust ja -tehnilist dokumentatsiooni. Läbi veebikeskkonna saate vormistada tellimusi ja esitada hinnapäringuid. Ostukorvist saate allalaadida ja salvestada omale Excel ja PDF dokumente ning e-keskkonnas registreerunud klient saab ostukorvi ka püsivalt salvestada ning hiljem uuesti vaadata.

2.      Miks on kasulik Esvika e-keskkonda sisse logida?

Kui olete keskkonda registreerunud, siis saate end siduda ettevõttega, vaadata oma viimaseid tellimusi ja hinnapäringuid, samuti salvestatud ostukorve. Kontoseadetest saate muuta oma profiiliandmeid.

3.      Kas pean e-keskkonda sisse logima, et tellimust vormistada/hinnapäringut esitada?

Ei pea, tellimusi ja hinnapäringuid saate esitada ka ilma registreerumata. Kuid sel juhul ei looda Teile kliendikontot ja puudub võimalus vaadata oma varasemaid tellimusi, hinnapäringuid ja salvestatud ostukorve.

4.      Kas pean e-keskkonda sisse logima, kui soovin oma ostukorvi salvestada?

Jah, ainult registreerunud klient saab salvestada oma ostukorvi püsivalt, seda hiljem vaadata ja uuesti ostukorvi lisada. Excel ja PDF dokumente saavad allalaadida ja omale salvestada kõik kliendid, kuid dokumente Esvika veebikeskkonnas ei arhiveerita.

5.      Kas pean avalehel valima Esvika müügiesinduse? Mis juhtub, kui valiku teen?

Ei pea. Kui aga valite, siis tuuakse tootekataloogis esile (hall taust) need tooted, mis on selles müügiesinduses saadaval ja klikates rohelisel noolel „Saadavus“, tuuakse esile (hall taust) selles laos olevate toodete kogus.

6.      Kuidas leian tootekataloogist tooteid?

Leidke vasakul asuvast tootepuust sobiv tootekategooria ning klikkige sellele. Vastav tootekategooria avaneb koos alamkategooriatega ning näete kõiki selle kategooria tooteid. Sobiva toote leidmiseks saate kasutada ka otsinguakent, kuhu kirjutage märksõna või tootenimi ning vajutage luubi kujutisele. Seejärel kuvatakse tooted, mis võiksid otsingukriteeriumile vastata.

7.      Kuidas saan tooteid ostukorvi lisada?

Kui leidsite tootekataloogist sobiva toote, vajutage nupule „Lisa ostukorvi”. Seejärel saate jätkata toodete valimist või alustada ostukorvis tellimuse/hinnapäringu vormistamist. Kui soovite tootega lähemalt tutvuda, klikkige tootepildile ja seejärel avaneb toote detailne info.

8.      Kas hinnad on tootekataloogis käibemaksuga või ilma?

Kõiki hindu saate vaadata käibemaksuta või käibemaksuga. Valiku tegemiseks vajutage vastavale nupule „Hind KM-ta“ või „Hind KM-ga“ lehe paremal ülaservas.

9.      Mida tähendab toode „Tellimisel“?

Seda toodet ei ole hetkel üheski meie müügiesinduses saadaval. Kui soovite toote siiski tellida, lisage see ostukorvi ja Esvika esindaja täpsustab eeldatava tarneaja ning teavitab Teid tellimusega seotud üksikasjadest.

10.  Kuidas saan oma ostukorvi üle vaadata ja korrigeerida?

Ostukorvi lisatud toodete vaatamiseks klikkige lehe parempoolses ülemises nurgas asuvale ostukäru kujutisele. Koguste muutmiseks kasutage koguse akna järel olevaid üles/alla noolekesi. Kui soovite toote ostukorvist eemaldada, siis vajutage tooterea lõpus olevale ristile. Kui olete ostukorvi sisuga rahul, vajutage tellimuse esitamiseks nupule „Tellimust vormistama”. Hinnapäringu esitamiseks vajutage nupule „Hinnapäringut esitama“. Kui soovite ostlemist jätkata, siis vajutage nupule „Tagasi”, mis viib Teid uuesti tootekataloogi.

11.  Kas e-poes on samad tooted, mis Esvika müügiesindustes?

Jah, neid tooteid pakume ka oma müügiesindustes, kuid valik võib ladude lõikes erineda. Tootevalik e-poes laieneb pidevalt.

12.  Kuidas rakenduvad e-poes soodushinnad (püsikliendile)?

Praegu meie e-poes püsikliendi soodushindu veel näha ei saa. Teie saadetud tellimuse/hinnapäringu vaatab Esvika esindaja üle ja korrigeerib hinnad vastavalt Teie lepingutingimustele.

13.  Kuidas saan kaupade eest tasuda?

Meie e-poes saate kaupade eest tasuda pangalingi kaudu, krediitkaardiga või ettemaksu arvega. Esvika lepingulised kliendid saavad tasuda ka arvega (krediidilimiidi kasutamisega). Tellimuse vormistamisel valige sobiv „Tasumise viis“.

14.  Kas mulle saadetakse kinnitus peale tellimuse või hinnapäringu esitamist?

Jah, kui Teie tellimus või hinnapäring on meieni jõudnud, siis saadetakse Teie e-mailile automaatne kinnituskiri.

15.  Kui kiiresti tellimusi ja hinnapäringuid käsitletakse?

Tellimuse või hinnapäringu täpsustamiseks võtab Esvika esindaja Teiega ühendust esimesel võimalusel, kuid hiljemalt järgneval tööpäeval.

16.  Mida pean tegema, kui saatsin tellimuse või hinnapäringu, aga ei ole kinnituskirja saanud ja/või minuga ei ole järgneva tööpäeva jooksul ühendust võetud?

Kui Te ei saanud kinnituskirja ja/või Teiega ei ole ühendust võetud, siis palun kirjutage esvika@esvika.ee

17.  Mida tähendab ostukorvis lahter „Objekti kirjeldus“?

Lahtrisse saate kirjutada objekti nime või aadressi, kuhu elektrimaterjale soovite, andmed kajastuvad Teie arvel/hinnapakkumisel.

18.  Mida tähendab lahter „Märkus“ tellimuse vormistamisel/hinnapäringu esitamisel?

Siia saate kirjutada märksõna või viite, kui see on tellimuse/hinnapäringu käsitlemiseks vajalik.

19.  Kas saan salvestada oma ostukorvi ka ilma „Ostukorvi nimeta“?

Ei saa. Kui soovite oma ostukorvi püsivalt salvestada, määrake sellele meelepärane „Ostukorvi nimi“. Hiljem saate oma salvestatud ostukorve vaadata.

20.  Kas ostukorvis saan valida ka teisi kauba kohaletoimetamise viise, kui mulle variant „Tulen ise järele“ ei sobi?

Praegu pakume tellimustele sobivasse müügiesindusse ise järele tulemist.

Eritingimused tuleb Esvika esindajaga, kes Teie tellimust käsitleb, eraldi kokku leppida. Võimalusel püüame Teie soovidega arvestada.

21.  Kas saan oma tellimusest loobuda enne, kui minuga ühendust võetakse?

Jah, kui soovite tellimusest mingil põhjusel loobuda, siis andke meile sellest esimesel võimalusel teada, kirjutades esvika@esvika.ee