Ettevõtte lühitutvustus

AS Esvika Elekter on Eesti turul tegutsev elektrimaterjalide müügi firma. Tegeleme peaasjalikult projekti- ja hulgimüügiga, kuid lisaks sellele teenindame Tallinnas, Tartus ja Paides ka jaeostjaid. Lisaks juba mainitud linnadele, on meie projektimüügile keskendunud esindused ka Jõhvis ja Pärnus.

Meie valikus on praktiliselt kõik elektrikaubad mida vajatakse elektritööde teostamiseks: alates pistikupesadest kuni suurte kaabelliinideni ning vastavalt kliendi vajadusele komplekteerime ja tarnime kõik vajaminevad materjalid ka objektile.

Jaeostja päralt on tõenäoliselt suurim Eestis saadaolev valik kodu ehituseks või renoveerimiseks vajalikke elektimaterjale:  seda kõike laokaubana ja mõistliku hinnaga.

Meie elektrimaterjalide müügialased kogemused algavad aastast 1993 ja sellest ajast alates on meie professionaalne meeskond suutnud firmat järjepidevalt kasvatada ja pakutavat tootevalikut laiendada. Viimased 15 aastat kuulume vaieldamatult oma ala paari-kolme suurima tegija hulka nii tootevaliku, kui müügikäibe osas. Erinevalt meie suurematest konkurentidest baseerub Esvika Elekter põhiosas kodumaisel kapitalil.

AS Esvika Elekter poolt pakutavate toodete ja teenuste kvaliteedi tagamiseks on meie firma sertifitseeritud ja meile on omistatud kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaat ISO 9001, keskkonnajuhtimissüsteemi sertifikaat ISO 14001 ja töötervishoiu ja tööohutuse juhtimissüsteemi sertifikaat EVS 18001.

Kuulume elektriala firmasid ühendavasse erialaliitu EETEL.

Meie suurimateks klientideks on juhtivad elektriehitusfirmad ning võrguettevõtted, aga samuti paljud ehitusettevõtted, edasimüüjad ja tööstussektor.

Meie suurimateks tarnijateks on enamik Eestis esindatud elektrimaterjalide tootjaid ja maaletoojaid, samuti oleme osadele toodetele ise maaletoojaks.

Oma igapäevatöös on meie märksõnadeks kiirus, paindlikkus ja professionaalsus. Piisavad laovarud, usaldusväärsed tarnijad ja hästitoimiv logistika on baasiks, millega tagame klientide rahulolu nüüd ja tulevikus.