Ettevõtte lühitutvustus

AS Esvika Elekter on Eesti turul tegutsev elektrimaterjalide müügiettevõte. Tegeleme peaasjalikult projekti- ja hulgimüügiga Tallinnas, Paides, Tartus, Pärnus ja Jõhvis. 

Meie valikus on praktiliselt kõik elektrikaubad mida vajatakse elektritööde teostamiseks: alates pistikupesadest kuni suurte kaabelliinideni ning vastavalt kliendi vajadusele komplekteerime ja tarnime kõik vajaminevad materjalid ka objektile.

Meie elektrimaterjalide müügialased kogemused algavad aastast 1993 ja sellest ajast alates on meie professionaalne meeskond suutnud firmat järjepidevalt kasvatada ja pakutavat tootevalikut laiendada. Viimased 10 aastat kuulume vaieldamatult oma ala suurimate tegijate hulka nii tootevaliku, kui müügikäibe osas. Erinevalt meie suurematest konkurentidest baseerub Esvika Elekter põhisosas kodumaisel kapitalil.

AS Esvika Elekter poolt pakutavate toodete ja teenuste kvaliteedi tagamiseks on meie firma sertifitseeritud ja meile on omistatud kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaat ISO 9001, keskkonnajuhtimissüsteemi sertifikaat ISO 14001 ja töötervishoiu ja tööohutuse juhtimissüsteemi sertifikaat EVS 18001.

Kuulume elektriala firmasid ühendavasse erialaliitu EETEL.

Meie suurimateks klientideks on juhtivad elektriehitusfirmad ning võrguettevõtted, aga samuti paljud ehitusettevõtted, edasimüüjad ja tööstussektor.

Meie suurimateks tarnijateks on enamik Eestis esindatud elektrimaterjalide tootjaid ja maaletoojaid, samuti oleme osadele toodetele ise maaletoojaks.

Oma igapäevatöös on meie märksõnadeks kiirus, paindlikkus ja professionaalsus. Piisavad laovarud, usaldusväärsed tarnijad ja hästitoimiv logistika on baasiks, millega tagame klientide rahulolu nüüd ja tulevikus.